قیمت دستگاه برش سنگ اتوماتیک

قیمت دستگاه برش سنگ اتوماتیک

اطلاع از قیمت دستگاه برش سنگ اتوماتیک یکی از فاکتورهای مهم برای کسانیست که در حوزه تولید انواع سنگ ها مشغول به فعالیت هستند. در حال حاضر در کارگاه ها و کارخانه ها به شکل گسترده ای از این دستگاه های اتوماتیک استفاده می شوند. قابلیت هایی در این تجهیزات وجود دارد که باعث شده فرم دهی و برش سنگ به شکل دقیق و با کیفیت بسیار مطلوبی انجام شود. مدل های مختلفی از تجهیزات اتوماتیک برش سنگ در بازار وجود داشته که قیمت هر یک از آن ها با یک دیگر تفاوت دارد.

آشنایی با دستگاه برش سنگ اتوماتیک

همانطور که از نام این دستگاه پیداست، برش سنگ توسط این محصول به شکل کاملا خودکار انجام می شود. بیشترین استفاده این تجهیزات در کارخانه تولید سنگ است. برای ایجاد اشکال مختلف و برش دقیق سنگ ها، وجود این دستگاه ها بسیار ضروری است. این تجهیزات در حال حاضر در صنایع ساخت و ساز، دکوراسیون داخلی، تولید سرامیک و کاشی کاربرد ویژه ای دارند. معمولا دستگاه برش سنگ اتوماتیک کاربری آسانی داشته و از نظر ایمنی نیز در سطح بسیار بالایی قرار دهد. این تجهیزات دارای مدل های متنوعی بوده که از جمله پر کاربردترین آن ها می توان به دستگاه برش سرامیک و کاشی دو محور اشاره کرد.

خرید دستگاه برش سنگ خودکار

افرادی که قصد راه اندازی خط تولید محصولات سنگی را دارند، با خرید این دستگاه از مزایا متعددی بهره مند خواهند شد. در حقیقت وجود تجهیزات اتوماتیک سبب افزایش سرعت تولید شده و می تواند به میزان تولیدات روزانه محصولات سنگی بیفزاید. به عبارت دیگر این دستگاه کمک می کنند تا بتوان در مدت زمان کمتری تناژ بالایی از سنگ ها برش یا فرم داد که این موجب افزایش بازدهی خواهد شد. از طرفی عدم نیاز به نیروی انسانی زیاد نیز به تولید کنندگان برای صرفه جویی در هزینه نیز کمک بسزایی می کند.

مطالب مفید :  بهترین دستگاه برش سرامیک پرسلان بدون شکستگی

قیمت دستگاه برش سنگ اتوماتیک با توجه به مدل این تجهیزات تعیین می شود. اما می توان برای صرفه جویی در هزینه ها، برای تهیه این دستگاه ها به کارخانه های تولید کننده مراجعه کرده و به صورت مستقیم دستگاه را با قیمتی مناسب خریداری کرد.

ویژگی دستگاه برش سنگ اتوماتیک

پیش از بحث در مورد قیمت دستگاه برش سنگ اتوماتیک، بهتر در مورد ویژگی های این دستگاه صحبت کنیم. این تجهیزات دارای یک الکترو موتور قدرتمند هستند. در صورتی از دستگاه استفاده درستی شده و خیلی به آن فشار وارد نشود، عمر بسیار بالایی داشته و دچار اختلال در عملکرد نمی شود. در دستگاه برش سنگ، سیستم خنک کننده تعبیه شده که از داغ شدن موتور جلوگیری می کند. همچنین مانع نفوذ گرد و غبار و ذرات ریز سنگ نیز به داخل دستگاه می شود. تمامی مراحل اندازه و برش توسط این دستگاه به صورت اتوماتیک با سرعت بسیار زیادی انجام می شود.

دستگاه های برش سنگ می توانند از نظر تعداد تیغه، محور و سایر قابلیت ها با یک دیگر متفاوت باشند. که تمام این موارد به طور مستقیم در قیمت آن ها موثر است. همچنین این تجهیزات در انواع یک فاز، دو فاز و سه فاز موجود هستند. برای کارگاه های تولید سرامیک یا کاشی، معمولا مدل های تک فاز مورد استفاده قرار می گیرد. اما در کارخانه دستگاه های سه فاز انتخاب مناسب تری هستند.

مزایا استفاده از دستگاه سنگبری اتوماتیک

به کارگیری دستگاه برش سنگ اتوماتیک مزایا متعددی را به همراه دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش سرعت برش سنگ
 • برش دقیق متریال در اندازه درست
 • صرفه جویی در استفاده مصالح سنگی با کاهش پرتی در زمان برش
 • امکان برش و فرم دهی سنگ ها در هر حالتی
 • کاهش آلودگی های ناشی از برش سنگ ها
مطالب مفید :  آلة قطع السيراميك: ما هي وكيف تعمل؟

کاربرد دستگاه برش سنگ

کاربرد دستگاه سنگبری در صنایع عبارتند از:

 • برای تولید سرامیک و کاشی
 • برش سنگ نمای ساختمان
 • به منظور برش سنگ کف

عوامل تاثیر گذار بر قیمت دستگاه برش سنگ اتوماتیک

همان طور که در بخش های قبلی به این موضوع اشاره کردیم، دستگاه های سنگبری دارای انواع مختلفی هستند. از این رو نمی توان مبلغ دقیقی را برای قیمت آن ها بیان کرد. در واقع قیمت دستگاه برش سرامیک اتوماتیک به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برند دستگاه
 • مدل دستگاه برش
 • قابلیت و امکانات
 • میزان عملکرد اتوماتیک دستگاه
 • نوع سنگ که به برش آن نیاز دارید.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

جمع بندی

دستگاه سنگبری اتوماتیک از جمله تجهیزات پرکاربرد در صنایع ساختمانی است که در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شود. قیمت این دستگاه صنعتی نیز براساس مدل و برند تولید کننده آن، متفاوت است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان